Butas Klaipėda, Statybininkų pr.

€90 500
Parduodama(s) Nauja statyba
Paskutinė karta atnaujintas: 2018-03-13 08:43:40
Metai
2000
Aukštų
4/5
Kambariai
2.0
Plotas
74 m²

Аprašymas

Erdvus 2 kamb. butas Klaipėdoje, kokybiškos statybos name, 5/4a., 74.23 kv. m. Butas puikiai tinka jaunai šeimai auginančiai vaikus. Šalia yra keli darželiai ir mokyklos, J. Kačinskio muzikos mokykla bei E. Balsio menų gimnazija. Šallia namo yra parkas. Parko planas yra patvirtintas, tad naujos statybos šitoje vietoje nebenusimato. Labai tvarkinga ir šviesi rakinama su domofonu laiptinė. Ramus, draugiškas vaikams rajonas. Parduodamas su baldais ir buitine technika(viryklė - elektrinė), po namu yra požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Šildymas centrinis reguliuojamas (labai ekonomiškas). Viešojo transporto stotelė - 100 m atstumu.
Larisa Siniak

Larisa Siniak

Panašūs objektai

Parodyti panašus
ID: 25
Klaipėda, Dragūnų g.
Puikiai įrengtas NAUJOS statybos 2 kamb. butas Dragunu g., 9/5a., 55 kv. m., pakabinamos lubos, didelė įstiklinta lodžija, yra sandėliukas, su baldais ir buitine technika.
Aukštos lubos Autonominis šildymas Graži aplinka Internetas Įstiklinti balkonai Plastikiniai langai Rakinama laiptine Seifo durys Šildomos grindys Su baldais Su sandėliuku Telefono ryšys Uždaras kiemas Vandens skaitliukai Vieta automobiliui
€98 900
ID: 26
Klaipėda, Dragūnų g.
Puikiai įrengtas NAUJOS statybos 2 kamb. butas Dragunu g., 9/5a., 55 kv. m., virtuvė sujungta su svetainė, WC kartu su vonia, pakabinamos lubos, didelė įstiklinta lodžija, yra sandėliukas, su baldais ir buitine technika.
Aukštos lubos Autonominis šildymas Graži aplinka Internetas Įstiklinti balkonai Plastikiniai langai Rakinama laiptine Seifo durys Šildomos grindys Su sandėliuku Telefono ryšys Uždaras kiemas Vandens skaitliukai Vieta automobiliui
€98 500