Butas Aukštkiemio k.

€59 900
Parduodama(s) Nauja statyba
Paskutinė karta atnaujintas: 2018-04-27 22:23:46
Metai
2018
Aukštų
1/2
Kambariai
2.0
Balkonai
1
Plotas
60 m²
Sklypas
3 a *

Аprašymas

Du dvieju kambariu butai "Zaliajame Slenyje". Butai su daline apdaila, šiuo metu užbaiginėjami statybos darbai. Statybinės medžiagos pasirinktos labai aukštos kokybės - vokiškas klinkeris, mediniai langai kaustyti aliuminiu, trigubi stiklo paketai. Gerbuvis sutvarkytas 100%.

Butai yra pirmame ir antrame aukštuose. Tad šiuo metu dar turite galimybe rinktis iš dvieju butu. Namas kraštinis, kaimynai yra tik is vienos buto puses ir daug didesnis sklypas, negu kituose kotedžuose ir butuose. Gyvenviete pilnai sutvarkyta ir dar plečiasi. Visur trinkelės, apšviestos gatvės, solidi kaiminyste. Pirmo aukšto butas turi didele terasa (apie 20 kv. m.) ir 3a. zemės sklypa.

Antrame aukste butas yra didesnis ir turi 6 kv. m. terasa bei balkona.

Abu butai turi atskirus iėjimus tiesiai iš lauko.

Larisa Siniak

Larisa Siniak

Panašūs objektai

Parodyti panašus
ID: 119
Agluonėnų k., n
Parduodamas suremontuotas 2 kamb. 54 kv. m. 1/2 aukšte butas Klaipėdos raj. Agluonėnų gyv. Butas labai tvarkingas,plastikiniai langai, laminatas, šarvo durys, šildomas kietu kuru(pečius). Įstiklintas balkonas. Kieme garažas su pakeliamais vartais, ūkinis pastatas. Žemės sklypas 20 arų dirbamos žemės+ 4 arai sodo. Graži aplinka. kaina derinama, ne galutinė.
Apsauga Aukštos lubos Autonominis šildymas Graži aplinka Internetas Įstiklinti balkonai Kabelinė televizija Medinės grindys Plastikiniai langai Rakinama laiptine Seifo durys Su baldais Su garažu Su sandėliuku Telefono ryšys Uždaras kiemas Vandens skaitliukai Vieta automobiliui
€49 000