Butas Klaipėda, Baltijos pr.

€86 000
Parduodama(s) Nauja statyba
Paskutinė karta atnaujintas: 2018-10-26 02:49:05
Metai
2005
Aukštų
5/13
Kambariai
2.0
Balkonai
1
Plotas
56 m²

Аprašymas

NAUJOS statybos įrengtas 2 kamb. butas Baltijos pr., 13/5a., 56 kv. m. Miegamasis, svetainė sujungta su virtuve, dvi rūbinės spintos, vonia ir dušas, yra balkonas. Autonominis šildymas. Vieta labai patogi strateginiu ir išvystytu infrastruktūros atžvilgiu, prie pat autobusų sustojimo aikštelė, šalia darželis, netoliese p/c. Akropolis, Švyturio arena, Norfa, Maxima, Rimi prekybos centrai.

Patogumai

  • Autonominis šildymas
Larisa Siniak

Larisa Siniak

Panašūs objektai

Parodyti panašus
ID: 25
Klaipėda, Dragūnų g.
Puikiai įrengtas NAUJOS statybos 2 kamb. butas Dragunu g., 9/5a., 55 kv. m., pakabinamos lubos, didelė įstiklinta lodžija, yra sandėliukas, su baldais ir buitine technika.
Aukštos lubos Autonominis šildymas Graži aplinka Internetas Įstiklinti balkonai Plastikiniai langai Rakinama laiptine Seifo durys Šildomos grindys Su baldais Su sandėliuku Telefono ryšys Uždaras kiemas Vandens skaitliukai Vieta automobiliui
€98 900
ID: 26
Klaipėda, Dragūnų g.
Puikiai įrengtas NAUJOS statybos 2 kamb. butas Dragunu g., 9/5a., 55 kv. m., virtuvė sujungta su svetainė, WC kartu su vonia, pakabinamos lubos, didelė įstiklinta lodžija, yra sandėliukas, su baldais ir buitine technika.
Aukštos lubos Autonominis šildymas Graži aplinka Internetas Įstiklinti balkonai Plastikiniai langai Rakinama laiptine Seifo durys Šildomos grindys Su sandėliuku Telefono ryšys Uždaras kiemas Vandens skaitliukai Vieta automobiliui
€98 500