Butas Klaipėda, Kepėjų g.

€105 000
Parduodama(s) Renovuotas
Paskutinė karta atnaujintas: 2017-02-24 20:59:40
Metai
1979
Aukštų
3/3
Kambariai
2.0
Plotas
66 m²

Аprašymas

2 kamb. butas Klaipėdos senamiestyje, šalia skulptūros "BOKŠTAS", 3/3a., 66 kv. m. Remontas darytas prieš 5m., labai geros būklės, yra židinys, šildomos grindys, svetainė sujungta su virtuve, atskiras miegamasis, vonia kartu su WC, parduodamas su visais integruotais baldais, odinis minkštas kampas, skalbimo mašina, šaldytuvas, orkaitė, sienos visur mūrinės, nėra gipso, medinis parketas, mediniai nauji langai, yra galimybė įsirengti palėpę (60 kv. m.), iš kurios 10 kv. m. privatizuota. Taip pat 3 aukšte šalia parduodamas 55 m2 butas, tuo atveju būtų įsigytas visas namo trečias aukštas.
Larisa Siniak

Larisa Siniak

Panašūs objektai

Parodyti panašus
ID: 25
Klaipėda, Dragūnų g.
Puikiai įrengtas NAUJOS statybos 2 kamb. butas Dragunu g., 9/5a., 55 kv. m., pakabinamos lubos, didelė įstiklinta lodžija, yra sandėliukas, su baldais ir buitine technika.
Aukštos lubos Autonominis šildymas Graži aplinka Internetas Įstiklinti balkonai Plastikiniai langai Rakinama laiptine Seifo durys Šildomos grindys Su baldais Su sandėliuku Telefono ryšys Uždaras kiemas Vandens skaitliukai Vieta automobiliui
€98 900
ID: 26
Klaipėda, Dragūnų g.
Puikiai įrengtas NAUJOS statybos 2 kamb. butas Dragunu g., 9/5a., 55 kv. m., virtuvė sujungta su svetainė, WC kartu su vonia, pakabinamos lubos, didelė įstiklinta lodžija, yra sandėliukas, su baldais ir buitine technika.
Aukštos lubos Autonominis šildymas Graži aplinka Internetas Įstiklinti balkonai Plastikiniai langai Rakinama laiptine Seifo durys Šildomos grindys Su sandėliuku Telefono ryšys Uždaras kiemas Vandens skaitliukai Vieta automobiliui
€98 500